המלצות

תראו מה אומרים עלי

לקוחות מפרגנים

העבודה שלנו עם איריס נמשכת כבר מספר שנים.
התרגום לו אנו נזקקים הוא מורכב ועדין היות ומדובר בטקסטים אישיים, בחוזים ובמחלוקות הקשורים לרכישת יצירות אמנות ברחבי העולם.
לאיריס יש את היכולת לתפוס את הנושא לעומקו בהבנה רחבה ורגישות רבה מבלי לוותר על הטקסט המקורי.
המהירות בה אנו מקבלים את הטכסט המתורגם היא נדירה והיות ואין צורך לעשות תיקונים, אנו יכולים להעביר באופן מיידי את תשובתנו, דבר המקל מאד על ההתנהלות העסקית של החברה.
היות ויש לנו נסיון רב בהעסקת מזכירות – מתרגמות, אנו ממליצים על איריס כאחת ויחידה בתחום.
קלמן ואפרת שמי | אומנויות פנים בע"מ
בזכות איריס, ספר הביכורים שלי יצא לאור בקרוב.
הכול התחיל מרעיון וכמה עמודים כתובים. בעזרת ליווי צמוד והכוונה מדויקת, למדתי איך לכתוב ספר. מה חשוב שיהיה בו, מה פחות, איך לחשוב על הקורא, איך לחשוב על הדמויות, איך להוציא מכל רעיון את המקסימום במילה הכתובה.
ועכשיו ממשיכות לעבוד יחד על הספר הבא....
ממליצה מאד! אם כבר לכתוב ספר, אז לכתוב אותו כמו שצריך. עם איריס.
יעל אוזן |
למערכת 'אותלו הוצאה לאור' נכנסה עורכת מופלאה באמת ובתמים - איריס לביא. אלא מאי, רק נכנסה לטפל ברומן החדש שלי, 'תומר לוי חוקר פרטי', וכבר עוררה מהומה רבתי. מהומה היא אנדרסטיימנט. קרב של ממש. בקרב הזה אין הרוגים, אין אמנת ז'נבה, אין שבויים. קרב על קוצו של יוד.
מאידך, איריס לימדה את ההוצאה ואותי להיות סופר ולא לכתוב שכונה. וכאן נכנסתי לדילמה ענקית. האם להמשיך לכתוב שכונה, יען כי הדמויות שלי אומרות 'טומבון' ולא 'פגוש', 'באמפרים' ולא 'באמפס', או להיכנע. לאט לאט נמצאו שביל הזהב ופשרה מבורכת: גם זה וגם זה.
אבל זה כנראה לא הספיק לאיריס. תרכך, מצא מילה אחרת, היא מבקשת, תן רגשות פה ותן רגשות שם. ואין דבר כזה 'קפיש'. אתה הבנת את זה? אין ואין.
הקרב הסתיים באיפון מוחלט. כניעה כמעט סופית שלי, אבל מעולם לא הייתי שמח כל כך על כניעה. הספר יצא לאור ואני אוהב אותו כבבת עיני. קאט.
וכן, זכרו את השם הזה. איריס לביא. מופלאה כבר אמרתי?

אבי סידי | אותלו הוצאה לאור
איריס, שמח על שהתאפשר לי לעבוד איתך. היית קשובה לקול שלי ובזכותך כתב היד קולח ומסוגנן יותר. העבודה איתך הייתה מפרה, והיא סייעה לכתיבה שלי להיות מדויקת יותר. תודה גדולה על הכל, אשמח מאוד לעבוד איתך גם בעתיד.
יואל דרוקר |
זו הייתה חוויה רוחנית מעצימה בה נהניתי מכל רגע. המקצועיות בה הצגת את הדברים בהערות בונות, הובילה אותי לחשיבה מעמיקה יותר שחייבה גם הפעלת דמיון בשפע. הרגשתי מחדש את חווית המסע במרחבים המתוארים בכתב היד. ההכוונה שלך הוציאה מתוכי יכולות ורעיונות חדשים שהוסיפו ללא צל של ספק, ערך מוסף גבוה לתוצאה הסופית...
בסופו של תהליך יצא ספר מעניין וקריא שגרם לי גאווה ענקית...
הספר תורגם לאנגלית ונמכר כרגע באמזון. אני חייב לך תודה על שעמדת לצידי גם בשלבי עבודת התרגום. הוכחת שאת גם אשת מקצוע בתרגום ספרותי. עמדת בעקשנות מול החברה המתרגמת, בדרישה לדיוק הפרטים ושמירה על המקור. בזכותך אני מקבל עד היום מחמאות על רמת השפה הגבוהה.
אני מאחל לנו הצלחה בעריכת הספר השני הנמצא כרגע על שולחנך.

יחזקאל רובין |
לכל המעוניין,
למעלה מ – 5 שנים אנחנו עובדים עם איריס לביא בצמוד כשותפים לעשייה.
איריס תמיד מספקת שירות אדיב, יעיל, נעים ומזמין. היא מאוד מסורה לעבודה, פרפקציוניסטית ומבינה את החשיבות של כל עבודה, קטנה כגדולה.
מעל לכל, איריס היא מתרגמת מקצועית ברמה הגבוהה ביותר. קשה להתחרות במיומנות וביסודיות שלה בתרגום מסמכים משפטיים, מעברית לאנגלית ולהיפך. איריס עובדת איתנו על מגוון עבודות ותמיד עומדת בזמנים ובסטנדרטים הגבוהים שלנו, תמיד עומדת בציפיות ומעבר לכך.
נשמח להמליץ עליה באופן אישי לכל מי שחפץ בתרגום מעולה.
עפר תירוש | מנכ"ל, טומדס
לכל מאן דבעי,
הנדון: מכתב המלצה – איריס לביא
חברת מטאו-טק שירותים מטאורולוגיים בע"מ מסתייעת שנים רבות בשרותי התרגום של איריס לביא. אנחנו מקבלים שרות מצוין המקפיד על עמידה ראויה בלוחות זמנים תוך אספקת תרגום איכותי ומדויק.
איריס שולטת היטב באנגלית בחומרים שונים, החל מחומר טכני מקצועי עבור במפרטים הנדסיים וכלה בחוזים משפטיים.
במגוון התרגומים שביצענו קיבלנו שרות מעולה ודייקני ואנו ממליצים על איריס לביא בכל לב.

ד"ר נח וולפסון | מנכ"ל - מטאו טק שירותי מטאורולוגיה בע"מ
אני עובדת עם איריס מעל לשנה ומאוד מרוצה משירות שלה. לא הייתי מחליפה אותה באף אחת אחרת.
תמיד אדיבה ונעימה, מקצועית, זמינה בכל שעה ועושה את המקסימום על מנת שאהיה מרוצה.
בין אם זה קטע דחוף או לא - איריס תמיד עובדת עליו הכי מהר שהיא יכולה.
בהזדמנות זו אוסיף ואומר תודה לאיריס - זה תענוג לעבוד איתך ואני שמחה מאוד על כך!
עפרי אלהרר | בלוגרית אופנה

איריס מלווה אותי מזה שנתיים בכתיבת רומן היסטורי רב דמויות החולש על תקופות זמן שונות. לאיריס יש יכולת נדירה לרדת לפרטי הפרטים בספר ולעשות בהם סדר והיגיון שלפעמים, על אף שאני הכותבת, לא נהירים לי כלל. איריס היא שותפה מלאה להתלבטויות משלב רקימת הסיפור דרך בניית הדמויות, העלילה ועד לשיפור הניסוחים ככה שיהיו מדוייקים וספרותיים. אני למדתי המון ועדיין לומדת מאיריס מפגישה לפגישה, דרך הדילמות שאני מעלה, המעצורים שאני נפגשת בהם במהלך הכתיבה. יש לה רעיונות יצירתיים שמעשירים את הספר ולוקחים אותי לא פעם למחוזות שלא חשבתי עליהם. מעל לכל איריס מקרינה חום, מעודדת, מראה את האור ושותפה מלאה לדרך. איזה מזל שמצאתי אותך איריס. תודה!
איילת ברוש |
הגעתם למקום הנכון. איריס עשתה עבודה מקצועית ויסודית ועבדה מהנשמה ועם כל הלב. היא ידעה לכוון את הספר למקומות הנכונים מתוך הבנה עמוקה של הקוראים. אני ממליץ בחום.
עודד שפר |

השאירו פרטים ונחזור אליכם